Antonín Hlavinka Antonín Hlavinka
hodnocení článku:
100 %


Ženství a růst v každodennosti

10. 5. 2019

Proč se snažíte hledat ženství někde venku v mužském světě? Proč investujete tisíce korun do kurzů a ženských seminářů, kde Vám často nezralá lektorka říká, jak máte být zralou a celistvou ženou? Proč popíráte tu hlavní ženskou roli, kterou JE jednoznačně mateřství a péče o domácnost? Pokud Vás někdo vede svým ženstvím, má opravdu zpracovanou tu jeho nejdůležitější složku, kterou je vřelé a láskyplné mateřství?

Ženství a růst v každodennosti

Pokud máte rodinu a děti, věnujte se jim, to je pro Vás ta nejlepší škola, děti jsou ti nejlepší učitelé a praví Guruové! Podnikejte a do ašrámů si jezděte až se z Vás stanou moudré ženy, a pak ty mladší inspirujte vlastním životem, nikoliv cizími moudry a poučkami, které jste dosud neprožily.

Svoje srdce otevírejte ve vlastní rodině, kde Vás právě takovou nejvíce potřebují, vědomě se starejte o svoje nejbližší a to Vás naplní tou pravou ženskou energií a láskou, naučte se tancovat v těchto jednoduchých každodenních úkonech, ocení to Vaše děti i Vaši muži. Pokud se tomuto odevzdáte, tak naleznete naplnění i v této rutinní každodennosti a ženství z Vás bude přímo zářit, protože nic není pro Vás přirozenější!

Odevzdejte meč zpátky svému muži. Postupně se vracejte ke kořenům, ke své ženskosti a muž se začne vracet ke své podstatě. On potřebuje žít na samotné hraně, potřebuje cítit maximální zodpovědnost, potřebuje stres a napětí každodenního života a nebude potřebovat lozit po nebezpečných horách, skákat padákem, či jezdit rychle v autě. 

Naše přirozenost byla formována stovky tisíc let a pokud chcete být šťastné, tak musíte být ve svém středu a ten máte geneticky zakódován právě péčí o rodinu, udržování domácího ohně a s napnutým očekáváním vyhlížející svého muže, zda se vrátí z lovu. Udržujte se krásné, abyste byla pro svého muže stále atraktivní a pokud se domů ze své mise nevrátí, tak budete atraktivní pro jiného. Tak svět a život funguje a nemusíte si nalhávat cokoliv jiného.

Pokud se budete dále emancipovat a mít maximálně jedno dítě, které Vám vychovává stejně někdo jiný než Vy, tak brzy vyhyneme, je to krok do slepé uličky. Nestěžujte si, že nemáte schopného chlapa, když mu vezmete jeho roli a tím ho vykastrujete a zašlapete do země. Mějte na něj velké nároky, pak bude pod zdravým tlakem a fungovat jako chlap! On ale musí mít i tu svoji odměnu, kterou pro něj určitě emancipovaná feministka není. Chcete-li cestovat po světě, tak podpořte svého muže, důvěřujte mu a pokud je opravdový chlap, tak Vás sbalí a vyrazí s celou rodinou, kde Vy budete spokojená a šťastná, protože budete stále se svou rodinou.

Antonín Hlavinka


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Martina 13. 3. 2020
 

Souhlasím, ale pokud žena ve své původní rodině neviděla to, o čem píšete, jako vzor, tak tomuhle prostě neporozumí. Pro mě byly právě ženské semináře a ženské vzory tím, co pomalu rozpouštělo původní obraz ženy a jejího vztahu k muži a vytvářelo vzor a vnitřní obraz nový. Takový, jak píšete, ale musela jsem si k tomu dojít krůček po krůčku. Jen tak hlavou to nešlo.

MIREK 11. 5. 2019
 

Jo to je ono! Jednoduchost a prirozenost! Mimo jsou ty manazerky a businessmenky, co v patek shodí kostymek a navlečou batikovanou sukni a jedou se vlnit na seminář a dokazovat si, jake jsou bohyne, k smichu, znam takovych nekolik, ale laskyplne pohladit sveho muze neumi a o peci o deti nemluve

EvčA 11. 5. 2019
 

Jak úlevné odevzdat meč zpátky muži a "degradovat se" do role ženy v domácnosti...časem jsem zjistila, že to nebyla "degradace", ale skutečně návrat k ženské roli a kvalita života celé rodiny jde potom rapidně nahoru....


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím