Antonín Hlavinka

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi


O terapeutovi

POZNEJ SVOJI DUŠI, ODKUD KRÁČÍŠ, KDE JSI A KAM SMĚŘUJEŠ - unikátní astrotyp

Představuji Vám unikátní pradávné učení, které poodhaluje chápání života a světa tak, jak jej viděli dávní mistři starověkých čínských císařů a císařoven, a podobně na něj nahlížel i nejslavnější světový psychoanalytik Carl Gustav Jung. Toto učení se po generace předává pouze z učitele na žáka, jinak by nebylo správně pochopeno, ani interpretováno, můžeme to nazývat jako taoistická kosmologie.

Já jsem měl tu čest potkat se s tímto učením skrze svého učitele, pochopit ho a naučit se v lidech číst jako v knize. Doslova se mi pootevřely dvířka k pochopení samotného vesmíru, jak jej popisuje nejtajemnější kniha proměn - IŤING. Je mou milou povinností se s Vámi o toto unikátní učení podělit a velmi rád Vám vypracuji jedinečný Astrotyp, bez kterého se nikdy neobešel žádný císař ani hodnostář staré Číny!

Vydejme se společně do skrytého světa za oponou, kde sami sebe uvidíte jako ryzí bytost bez masek a bez cizích programů. Dostanete detailní rozbor (8-10 stran) Vaší jedinečné osobnosti, zdravotních zátěží, životní cesty a překážek! Dostanete navíc doporuční vhodného stravování podle Vaší jedinečné konstituce, poznáte důležité životní uzly ve Vašem životě a doporučení, jak se vyrovnat s těžkostmi, které Vás v životě potkávají. Využívám i znalostí Tradiční čínské medicíny (TCM), kterou jsem také vystudoval a studuji neustále.

 

Svého času a energie za vypracování astrotypu a souvisejících služeb si samozřejmě cením a na konkrétní cenu se mě zeptejte. Cenu stanovuji individuálně dle mého vytížení a beru ohled na finanční situaci a možnosti každého z vás.

 

Rozhodněte se, kolik astrotypů si přejete vypracovat a objednejte si je mailem. Napište mi prosím do emailu (viz. výše) datumy narození včetně času. Příslušnou částku pošlete předem na účet číslo 1037900015/3030 a po připsání platby začnu na astrotypu ihned pracovat. Vše Vám potvrdím emailem. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Ještě jedno doporučení. Neobjednávejte si prosím zpracování astrotypu pro blízkou osobu, se kterou se o tom předem nedomluvíte a nebude s tím souhlasit, tohle samozřejmě neplatí pro děti.

Děkuji a přeji hezkou cestu poznání, pokud Vás toto učení zaujalo a chcete se dozvědět trochu více, tak si určitě přečtěte můj ebook, viz. níže. A také si přečtěte níže zkušenosti lidí, kterým astrotyp doslova změnil život :-)

Nezapomeňte si prolistovat jeden reálný vzorový Astrotyp v odkaze níže, ať máte představu, jaké informace se o sobě dozvíte.

 

Zkrácený úvod z ebooku

Míváte pocit, že jste v životě tak trochu ztraceni? Že nevíte kudy kam, nejste spokojeni s tím, jak žijete? Často se srovnáváte s ostatními, kterým závidíte jejich super život, super vztahy? Chodíte do práce, která vás nejen nebaví, ale míváte nedělní deprese a žijete jen víkendy, obědy a dovolenými? Na svoje koníčky nemáte čas ani náladu? Omezují vás nepříjemné nemoci, či deprese ve vašem osobním i pracovním životě? Pokud jste se v těchto otázkách našli, tak nejspíš žijete život podle někoho jiného a nežijete ten svůj jedinečný život, pro který jste se narodili! Zcela jistě mrháte svým potenciálem, zdravím i životem. Staří mistři říkají, že pokud se v životě ztrácíme a nevíme, co chceme, tak budeme mít problémy s imunitou. Naopak, pokud máme přílišný řád v životě a jsme moc tvrdí, tak ztrácíme oporu v čase a prostoru, přestanou nás nahoře podporovat, což může mít oboje tragické následky.

Carl G. Jung k astrotypům: „…A jsou dokonce astrologové, kteří vám řeknou bez jakékoliv předchozí vědomosti o vašem horoskopu, jaké bylo postavení slunce a měsíce a jaké znamení zvířetníku stálo na obzoru ve chvíli vašeho zrození. Tváří v tvář takovým faktům musíme připustil, že okamžiky mohou zanechávat dlouhotrvající stopy.
Jinými slovy, ať už I-ťing vymyslel kdokoliv, byl přesvědčen, že hexagram sestavený v určité chvíli se s touto chvílí shoduje nejen v čase, ale přinejmenším v kvalitě. Hexagram byl pro něho exponentem okamžiku, ve kterém byl vržen - víc než čas ukázaný hodinami nebo oddílem kalendáře - neboť tento hexagram byl chápán jako jakýsi indikátor té základní situace, která převažovala v okamžiku jeho vzniku.“

 

Knihu stahujte níže.

 

Antonín Hlavinka
@antoninhlavinka

 

Certifikáty


Soubor typu pdfEbook zdarma- Poznej svoji duši(1,6 MB)zobrazit

Názory a hodnocení

Zdrahalova Olga 25. 5. 2019
 

Internet je plny ruznych typologii osobnosti, ktere se nas staci natlacit do par skatulek, nekdy 4, nekdy 8, o moc vic ne. Ja ale nikdy nikam nepasovala a citila se byt divna, ze co tedy jsem. Zkusila jsem tento rozbor osobnosti a uz vse chapu, mam totiz dost nerovnomerne usporadani prvku a to ve me tvori zmatek. Konecne mi nekdo porozumel a konecne i ja sobe :-) .

Patrik K. 11. 5. 2019
 

Mám tento astrotyp od Antonína vypracovaný už asi rok a rád se k němu vracím, tehdy mi neskutečně pomohl při mém syndromu vyhoření, kdy jsem absolutně netušil, co vlastně v životě chci dál a uvědomil jsem si, že vlastně ani neznám sám sebe. To, co jsem si o sobě následně četl ve mě hluboce rezonovalo a nestačil jsem kývat, že vlastně ano, takový jsem já! Byla to ta nejléčivější "terapie", co jsem kdy podstupil. Tak podrobně vypracovaný astrotyp by měla být povinná výbava všech hned při vstupu do dospělosti, já to vnímám jako individuální mapu pro život. Takže vřele doporučuji!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím