Antonín Hlavinka

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

POZNEJ SVOJI DUŠI, ODKUD KRÁČÍŠ, KDE JSI A KAM SMĚŘUJEŠ

 

Představuji vám zde svoji jedinečnou knihu, která vám pomůže nahlédnout do sebe sama. Přečtěte si zde anotaci a úvod z knihy, kterou si můžete stáhnout a přečíst zdarma na odkazu níže. Přeji příjemné čtení :-)

Anotace

Poznej svoji duši, aneb odkud kráčíš, kde jsi a kam směřuješ.
Návodné čtení, jak pochopit, poznat a přijmout sám sebe.

Tato kniha poodhaluje chápání života a světa tak, jak jej viděli tajemní mistři starověkých čínských císařů a císařoven, a podobně na něj nahlížel i nejslavnější světový psychoanalytik Carl Gustav Jung. Toto pradávné učení se po generace předává pouze z učitele na žáka, jinak by nebylo správně pochopeno, ani interpretováno.

Vydejme se společně do skrytého světa za oponou, kde sami sebe uvidíte jako ryzí bytost bez masek a bez cizích programů.

 

Úvod
Míváte pocit, že jste v životě tak trochu ztraceni? Že nevíte kudy kam, nejste spokojeni s tím, jak žijete? Často se srovnáváte s ostatními, kterým závidíte jejich super život, super vztahy? Chodíte do práce, která vás nejen nebaví, ale míváte nedělní deprese a žijete jen víkendy? Na svoje koníčky nemáte čas ani náladu? Omezují vás nepříjemné nemoci, či deprese ve vašem osobním i pracovním životě? Pokud jste se v těchto otázkách našli, tak nejspíš žijete život podle někoho jiného a nežijete ten svůj jedinečný život, pro který jste se narodili! Zcela jistě mrháte svým potenciálem, zdravím i životem. Staří mistři říkají, že pokud se v životě ztrácíme a nevíme co chceme, tak budeme mít problémy s imunitou. Naopak, pokud máme přílišný řád v životě a jsme moc tvrdí, tak ztrácíme oporu v čase a prostoru, přestanou nás nahoře podporovat, což může mít oboje tragické následky.

V žádném případě se s nikým nesrovnávejte, protože každý jsme originál a dobří v něčem jiném a už v žádném případě se nesrovnávejte na základě sociálních sítí vašich přátel. Zde nejsou opravdové životy, ale jen jakési „highlighty“, či karikatury jejich života, respektive zde ukazují život, jaký by chtěli, ale opak bývá častěji pravdou. Dívejte se na tyto profily spíše jako na zeď přání než skutečný život. Drtivá většina totiž ve svém životě tápe stejně jako vy a hledají si svoje místo pod sluncem.

Pokud je váš kamarád třeba šikovný obchodník, má hromady peněz a žije spokojený život, tak to není náhoda, prostě má dány do vínku tyto vlastnosti a předpoklady i takovou životní cestu a jen toho intuitivně, či vědomě využívá. Takový život ho naplňuje. U vás to může být zcela jinak, vy se může na jeho místě trápit a nevyděláte ani zlomek toho, co on, navíc budete trpět i zdravotně. Vás může naplňovat zcela jiná profese, klidně i nějaká manuální tvorba něčeho, nebo máte pomáhat lidem, případně pracovat na velké rodině a starat se o ni, nebo máte být dobrodruh, nebo jste měl/a tancovat profesionálně. A tak dále, příkladů je nespočet, ale tím, jak ztrácíme čas něčím, co není naše, tak je stále těžší to opustit a začít s něčím, co nás ve skrytu láká a táhne, ale nevidíme prostor pro uživení, nebo velkou konkurenci, nebo už je pozdě začínat něco nového, či prostě nevíme co v životě dělat, abychom byli „happy“. Neřešte to, pokud se vydáte na svoji správnou cestu, tak dostanete maximální podporu z hůry a vše poběží jako na drátkách, na to se spolehněte!

Mám pro vás nadějeplnou zprávu, místo čtení motivačních knih a poslouchání motivačních videí, které vás nabádají opět jen kopírovat něčí přikrášlený, nebo prostě ten jeho život, pro který nemáte stejné předpoklady, tak se spíš zaměřte na poznání sebe sama, poznejte svoje kvality, které jste dostali do vínku, abyste mohli plnit jedinečnou úlohu na tomto světě a byli jste tak šťastní a naplnění a byli opravdový přínos pro své okolí, či pro celou společnost! Tuto cestu máme každý zcela jedinečnou, nezaměnitelnou a originální a pokud mi věnujete několik minut vašeho času, tak vám v následujících řádcích poodhalím zajímavou cestu za sebepoznáním a naplněním vašeho života, možná i snu.

-----------------------------------------------------------------------------------

CENÍK astrotypů:

  • cena za jeden astrotyp je 1890 ,- Kč
  • cena za 2 astrotypy a jeden korelát je 3690,- Kč
  • pouze korelát pro 2 osoby je za 490,- Kč
  • volitelně, 30 min skype konzultace + 490,- Kč

​Po přečtení ebooku se rozhodněte kolik astrotypů si přejete zpracovat a objednejte si je mailem. Napište mi prosím do emailu datumy narození včetně času. Příslušnou částku pošlete předem na účet číslo 1037900015/3030 a po připsání platby začnu na astrotypu ihned pracovat. Vše vám potvrdím emailem. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Ještě jedno doporučení. Neobjednávejte si prosím zpracování astrotypu pro blízkou osobu, se kterou se o tom předem nedomluvíte a nebude s tím souhlasit, tohle neplatí samozřejmě pro děti.

Děkuji

Antonín Hlavinka

 

Názory a hodnocení

Nikdo nehodnotil, buď první, kdo se podělí o své zkušenosti!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím