Antonín Hlavinka

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

POZNEJ SVOJI DUŠI, ODKUD KRÁČÍŠ, KDE JSI A KAM SMĚŘUJEŠ

 

Představuji vám zde svoji jedinečnou knihu, která vám pomůže nahlédnout do sebe sama. Přečtěte si zde anotaci a část úvodu z knihy, kterou si můžete stáhnout a přečíst zdarma na odkazu níže. Přeji příjemné čtení :-)

Anotace

Poznej svoji duši, aneb odkud kráčíš, kde jsi a kam směřuješ.
Návodné čtení, jak pochopit, poznat a přijmout sám sebe.

Tato kniha poodhaluje chápání života a světa tak, jak jej viděli tajemní mistři starověkých čínských císařů a císařoven, a podobně na něj nahlížel i nejslavnější světový psychoanalytik Carl Gustav Jung. Toto pradávné učení se po generace předává pouze z učitele na žáka, jinak by nebylo správně pochopeno, ani interpretováno, můžeme to nazývat jako taoistická kosmologie

Vydejme se společně do skrytého světa za oponou, kde sami sebe uvidíte jako ryzí bytost bez masek a bez cizích programů.

 

Úvod

Míváte pocit, že jste v životě tak trochu ztraceni? Že nevíte kudy kam, nejste spokojeni s tím, jak žijete? Často se srovnáváte s ostatními, kterým závidíte jejich super život, super vztahy? Chodíte do práce, která vás nejen nebaví, ale míváte nedělní deprese a žijete jen víkendy, obědy a dovolenými? Na svoje koníčky nemáte čas ani náladu? Omezují vás nepříjemné nemoci, či deprese ve vašem osobním i pracovním životě? Pokud jste se v těchto otázkách našli, tak nejspíš žijete život podle někoho jiného a nežijete ten svůj jedinečný život, pro který jste se narodili! Zcela jistě mrháte svým potenciálem, zdravím i životem. Staří mistři říkají, že pokud se v životě ztrácíme a nevíme, co chceme, tak budeme mít problémy s imunitou. Naopak, pokud máme přílišný řád v životě a jsme moc tvrdí, tak ztrácíme oporu v čase a prostoru, přestanou nás nahoře podporovat, což může mít oboje tragické následky.

...

Mám pro vás nadějeplnou zprávu, místo čtení motivačních knih a poslouchání motivačních videí, které vás nabádají opět jen kopírovat něčí přikrášlený, nebo prostě ten jeho život, pro který nemáte stejné předpoklady, tak se spíš zaměřte na poznání sebe sama, poznejte svoje kvality, které jste dostali do vínku, abyste mohli plnit jedinečnou úlohu na tomto světě a byli jste tak šťastní a naplnění a byli opravdový přínos pro své okolí, či pro celou společnost! Tuto cestu máme každý zcela jedinečnou, nezaměnitelnou a originální a pokud mi věnujete několik minut vašeho času, tak vám v následujících řádcích poodhalím zajímavou cestu za sebepoznáním a naplněním vašeho života, možná i snu.

 

Měli byste vědět, že k rozboru osobnosti (viz. kniha) dostáváte i spousty cenných rad a doporučení přímo na míru z geniálního oboru tradiční čínské medicíny, které vás rychle pomohou dostat na správnou kolej a postaví zdravotně na nohy, bodejť by ji také důrazně nedoporučovala světová zdravotnická organizace (WHO), aby ji zařazovaly jednotlivé státy do svých systémů. Pro vás to může být bonus k nezaplacení, hlavně kvůli rychlému naběhnutí na svůj potenciál.


Ucelenější, přesnější a propracovanější systém pro pochopení vzájemného fungování člověka, času a prostoru, tedy i světa a celého vesmíru, určitě neexistuje, o tom jsem zcela přesvědčen.

 

Carl G. Jung k astrotypům: „…A jsou dokonce astrologové, kteří vám řeknou bez jakékoliv předchozí vědomosti o vašem horoskopu, jaké bylo postavení slunce a měsíce a jaké znamení zvířetníku stálo na obzoru ve chvíli vašeho zrození. Tváří v tvář takovým faktům musíme připustil, že okamžiky mohou zanechávat dlouhotrvající stopy. 

Jinými slovy, ať už I-ťing vymyslel kdokoliv, byl přesvědčen, že hexagram sestavený v určité chvíli se s touto chvílí shoduje nejen v čase, ale přinejmenším v kvalitě. Hexagram byl pro něho exponentem okamžiku, ve kterém byl vržen - víc než čas ukázaný hodinami nebo oddílem kalendáře - neboť tento hexagram byl chápán jako jakýsi indikátor té základní situace, která převažovala v okamžiku jeho vzniku.“

-----------------------------------------------------------------------------------

Svého času a energie za vypracování astrotypu a souvisejících služeb si cením na:

  • cena za jeden astrotyp je 1500 ,- Kč
  • cena za 2 astrotypy a jeden korelát je 3000,- Kč
  • pouze korelát pro 2 osoby je za 500,- Kč
  • volitelně, 30 min skype konzultace + 500,- Kč

 

​Po přečtení ebooku se rozhodněte kolik astrotypů si přejete zpracovat a objednejte si je mailem. Napište mi prosím do emailu datumy narození včetně času. Příslušnou částku pošlete předem na účet číslo 1037900015/3030 a po připsání platby začnu na astrotypu ihned pracovat. Vše vám potvrdím emailem. Ceny jsou konečné včetně DPH.

Ještě jedno doporučení. Neobjednávejte si prosím zpracování astrotypu pro blízkou osobu, se kterou se o tom předem nedomluvíte a nebude s tím souhlasit, tohle samozřejmě neplatí pro děti.

Děkuji a přeji hezkou cestu poznání,

Antonín Hlavinka
@antoninhlavinka

 

Certifikáty


Soubor typu pdfEbook - Poznej svoji duši(1,2 MB)zobrazit

Názory a hodnocení

jitka 10. 10. 2018
 

Super, sedí to na mě z 95 %! Je zajímavé to číst a přitom vnímat, jak to člověk sám někde v hloubi duše ví/tuší, akorát to teď vidí ještě v psané podobě a více tak sobě samému porozumí.

Lucka A 16. 9. 2018
 

Už jsem se toho o sobě načetla hodně, ale všechno bylo takové neurčité. Toto sedlo jako prdel na hrnec, úplně drsný, fakt mazec jak to sedí! V normálních horoskopech mi vždy něco chybělo, ale toto mi dává i jasné a ostřejší odpovědi. Normálně mi to opravdu zvedlo náladu, protože si už nepřipadám jako blázen. Hned si jdu objednat astrotyp pro manžela i pro děti, neuvěřitelný!

Žaneta 13. 9. 2018
 

Nechala jsem si zpracovat astrotyp a všechno tak ohromě sedí! Už jsem si to několikrát četla, ale ve všem jsem našla a je až neuvěřitelný, že to jde všechno poznat jen podle data narození! I zdravotní zátěže perfektně sedí, teď mám problémy se šlachy, bolí mě záda. Energie nemám vůbec na rozdávání a to bylo taky proto, že jsem dělala 6 let práci, které jsem nevěřila a děsně jsem se vyčerpala. Teď už jasně vím co bych měla dělat a věřím, že i to mě pomůže se zdravotními problémy! Všechno jste mi tak krásně napsal, až mi bylo do brečení!

Libor S. 9. 9. 2018
 

Znám Antonína pár let, vždy jsem se těšil na setkání s ním, protože mě hovory s ním velmi obohacovaly a pomáhaly mi skládat si v životě priority a dostávat se sám k sobě. Když se začal věnovat tradiční čínské kosmologii, vedle čínské medicíny, byl jsem jeden z jeho prvních "testovacích králíků", já včetně celé svojí rodiny :-) . Do té doby jsem byl k jakýmkoliv horoskopům skeptický, protože jsem znal ty běžné-12 znamení a hotovo, přišlo mi nereálné, aby bylo lidstvo tak málo rozmanité. A protože vím, že Antonín je velmi inteligentní člověk a těžko by šel studovat něco stupidního, chtěl jsem to také zkusit a dozvědět se o sobě něco víc, tak jsem mu nadiktoval svoje datum narození a ať vytáhne ty své tabulky a počítá. Přesnost, s jakou mě tyto astrologické výpočty odhalily mi doslova vzala dech, pomohlo mi to pochopit sám sebe, co jsem už dávno zapomněl, opravdu to mělo velkou hloubku, se kterou jsem do té doby vůbec nebyl v kontaktu, zjistil jsem, jaké jsou moje dary, ale i slabé stránky, také jsem zjistil, že moje tehdejší zaměstnání vůbec nebylo v souladu s mnou samým a proto jsem byl tak unavený, depresivní, protivný...Pro velké nadšení jsem začal verbovat na astrotypy i svoji manželku, i všechny 3 naše děti :-) a nevycházeli jsme z úžasu, docházelo k velkému přijetí a respektu členů rodiny. Super přínosné bylo i podívat se na nějaké vztahové koreláty, tady to také mnohé vysvětlovalo, např. proč často na veřejnosti místo mě mluví manželka, nebo má tendence mě opravovat, nebo proč naše třetí dítě ve všem kopíruje prostřední, ale s prvorozeným si nerozumí... Prostě za mě nesmírně hluboká a silná zkušenost, kterou mi Tonda zprostředkoval.

Antonín Hlavinka 9. 9. 2018

Jé, děkuji :-)

Miroslava 8. 9. 2018
 

Zatím nemám žádnou zkušenost s tímto terapeutem. Celý článek jsem si přečetla a postupně jsem přemýšlela nad tím, kde se to v člověku bere, že začne o sobě přemýšlet jinak než je obvyklé. A protože tohoto člověka trochu znám tak bych si chtěla u něj nechat udělat astrotyp a pak posoudit (podle sebe) zda je to pravda to co mi vyjde a případně si nechat naordinovat dle TČM ozdravnou kůru. Pak povím po pravdě zda to na mně zabírá a zda se přidám ke skeptikům nebo pozitivním osobám. Ale tak nějak cítím, že jsem spíš pozitivní člověk, ale stejně mám nějaké mindráky v sobě, které mi přinášejí černé myšlenky a strach (hlavně v noci, když nemohu spát možná je to věkem).


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z tohoto kraje

Pro zadaný filtr nebyl nalezen žádný terapeut.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím