Antonín Hlavinka Antonín Hlavinka
hodnocení článku:
100 %


Až uslyšíš volání

9. 9. 2018

Říkám si, jak bych mohl pradávné učení dostat mezi lidi, jak oslovit ty, kteří nežijí životy v souladu se svojí duší, aby si přečetli můj ebook? V něm totiž přibližuji nástroje dávných mistrů sloužící k nalezení předpokladů žít svůj život ve svém plném potenciálu.

Až uslyšíš volání

Mohl bych napsat perfektně marketingově zpracovaný text, který by ve vás nejdříve probudil strach a pak nabídl řešení... Tak bych asi knihu dokázal lehce "prodat". K tomu mi stačí si přečíst pár návodů od agresivních marketérů a copywriterů, kterých je plný internet. Jenže, já sám vím, že co se potřebuje takto okatě prodávat, tak nestojí často za nic, kupujete si jen perfektně zabalený písek na poušti. 

Tato cesta je mi tedy krajně nesympatická a věřím, že by to ve finále bylo spíše kontraproduktivní, protože stejně nejsem zatím schopen zpracovat více jak dva rozbory za den a tudíž by mi ve frontě ležely desítky či stovky natěšených lidiček, na které by se dostalo až za několik měsíců a mě samotného by to stejně stresovalo.

Proto bych rád oslovil pouze ty z vás, se kterými budou texty v mé knize jasně rezonovat a ucítí jakoby vnitřní volání. Pak to má smysl jak pro mě, tak pro vás a dojde k naplnění mého poslání.

Jednou mi moje učitelka a mentorka, která se tomuto učení věnuje už přes 40 let, řekla: "Vy jste tady pro nás, nepřišel jste si sem řešit svoje problémy, ale pomáhat nám", a bylo vymalováno :-).

Více o mojí cestě najdete v mém ebooku, který jsem napsal jako návodné čtení k pochopení vlastního života a nabízím vám jej zdarma. Přeji příjemné čtení a více na profilu knihy zde.

 

Antonín Hlavinka
autor portálu celostní medicíny znamyterapeut.cz


Zaujal vás článek?    


Související metody

Názory a hodnocení

Peťa 11. 9. 2018
 

Osobní astrotyp objednán :-) , těším se!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím