Jan Perlík

Bc. Jan Perlík

100 %
Macešková 354 Mukařov 251 62
xhonza5@gmail.com
773924865
http://www.janperlik.cz

O terapeutovi

Jsem Tvůj duchovní průvodce, terapeut a léčitel. Pomáhám Ti odstranit psychické i fyzické problémy, vypořádat se se svými emocemi a jít v životě po správné cestě, cestě čisté lásky. Ukazuji Ti, kde jsi na své cestě v nerovnováze. Učím Tě, motivuji Tě, podporuji Tě, vedu Tě.

Duchovní koučink

Někteří lidé potřebují po svém boku parťáka, aby šli dravě za svými sny. Chtějí být od něj motivováni ve chvíli, kdy sami dřímou. Užívají si toho, že je vede, ukazuje jim směr, pomáhá jim se zorientovat v tom, co vlastně chtějí. Získávají od něj nové náměty, otevírá jim možnosti, které jsou pro ně samotné nějakým způsobem neviditelné. Přesně tohle všechno ode mě dostaneš v koučinku a duchovním vedení. 

Metoda emoční svobody (EFT)

Emoce jsou pro nás nepřítelem, který není vidět, ale za to jej silně pociťujeme. Strach nás dokáže pohltit natolik, že neuděláme ani krok. Ať již na své cestě pociťuješ jakékoliv negativní emoce, pomohu Ti je pomocí EFT rozpustit. Budeš tak hnán jen radostí, láskou a klidem, což je hnací motor, který nikdy nevyhasne.

Regresní terapie

Cesta za našimi sny může být plná překážek. Každý z nás si ve svém životě odžívá to, co si odžívat má. Vždy je to jinak intenzivní, přesto každý se potýká s chybami, překážkami a bloky. Některé z nich vnímáme jako nepřekonatelné, ale vše se dá změnit. Právě za pomocí regrese Ti pomohu vše pochopit a propustit v lásce, aby ses posunul přesně tam, kam potřebuješ.

Názory a hodnocení

Lenka 20. 9. 2019
 

Super terapeut s výborným vhledem do druhých. Zhruba po 10 terapiích se můj život razantně otočil lepším směrem. Hlavně v pracovní oblasti a v osobním pohledu na druhé i sebe.


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Středočeského kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím