Petr Pomajbík

Petr Pomajbík

100 %
U Distance 168 Letohrad 56151
petr@pomajbik.com
732445203
http://www.pomajbik.com

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Dosud jsem se nesetkal s mocnějším psychologickým nástrojem, než je správně aplikovaná hypnóza. Vyrůstal jsem mezi různými rozkvěty esoterismu, lečítelstvím, kartářským a jiným zázračným „duchovním průmyslem“. Toto vše mne svádělo na cestu psychologického vzdělání, ale jak to bývá, tudy hlavní cesta nevedla a já se raději vrhnul na exaktní elektřinu a kybernetiku. Nakonec jsem začal podnikat v IT businessu. Od programování jednoduchých věciček, až po komplexní bezpečnost různých systémů, rozhodovacích algoritmů. Po pár letech koketování s jedničkami a nulami, kdy tento binární svět začínal mít tvář a tento kyberprostor se začal více spojovat s naším reálným světem, bylo opět nutné vytáhnout psychologii. Od marketingu, reverzního inženýringu přes sociální inženýring, kde jsem se setkal s hypnotickými fenomény, mne hypnóza po čase začala zajímat více a čím více jsem pronikal do „tajů“, tím větší bylo nutkání a touha vědět a poznat ještě víc ... Při mých cestách, ať už pracovních nebo dovolenkových, jsem se rád setkával a setkávám s místními hypnotizéry, terapeuty, léčitely, šamany ... pak člověk zjistí, že tzv. hypnózu dělají i šamani a přírodní lidé někde na „okraji“ společnosti tak úchvatně a fenomenálně snad tisíce let … A ač bych někdy rád zastával jeden jediný směr nebo pohled (pro některé ten jeden správný) – nemohu, mám prostě rád pestrost a v rozdílných kulturách, směrech a i hypnotických učeních, spatřuji onu dokonalost v možnostech propojení a využití nejmocnějších potenciálů při své hypnotické praxi, která zahrnuje uznání a certifikaci ve čtyřech světových hypnoterapeutických asociací napříč kontinenty.

Názory a hodnocení

LD 4. 11. 2019
 

Děkujeme za podporu, otevření našich očí a pochopení citů a nás samotných. Moc nám Petr před více než rokem pomohl při řešení našeho vztahu. Ostatní i v poradně nám doporučili rozvod.. Petr nám ukázal cestu, otevřel nám oči a žádný rozvod nebyl třeba :) DOPORUČUJEME A DĚKUJEME!!!!! L a D.

Jana 18. 2. 2019
 

Hezky to napsal pan Karel. Mě během pár sezení dokázal vysekat z totálně pro mě tenkrát težké a neřešitelné situace. Byla jsem na práškách a nemohla ani pracovat. Po 2 letech neúspěšného zoufalství s tím něco dělat mi tento muž doslova rozsvítil můj život a život mé rodiny! Děkujeme!!!!

Karel 28. 12. 2018
 

Naprosto úžasně nabitý člověk pozitivní energií. Příjemný a nohama na zemi. Vyzkoušel jsem před tím od psychiatrů, psychologů přes všechny možné léčitele, bylinky snad vše.. Tento pán mi pomohl a změnil život a já mu děkuju! Nikdy nezapomenu na první setkání a pak ten jeho pohled a nenápadný a přesto tak silný úsměv se slovy které nikdy nezapomenu ... nevěřil jsem, ale měl pravdu! Ta změna je pro mne úžasná. Dekuji vám Petře!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Pardubického kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím