Petr Pomajbík

Petr Pomajbík

100 %
U Distance 168 Letohrad 56151
petr@pomajbik.com
732445203
http://www.pomajbik.com

Adresa tohoto terapeuta je pouze přibližná

O terapeutovi

Dosud jsem se nesetkal s mocnějším psychologickým nástrojem, než je správně aplikovaná hypnóza. Vyrůstal jsem mezi různými rozkvěty esoterismu, lečítelstvím, kartářským a jiným zázračným „duchovním průmyslem“. Toto vše mne svádělo na cestu psychologického vzdělání, ale jak to bývá, tudy hlavní cesta nevedla a já se raději vrhnul na exaktní elektřinu a kybernetiku. Nakonec jsem začal podnikat v IT businessu. Od programování jednoduchých věciček, až po komplexní bezpečnost různých systémů, rozhodovacích algoritmů. Po pár letech koketování s jedničkami a nulami, kdy tento binární svět začínal mít tvář a tento kyberprostor se začal více spojovat s naším reálným světem, bylo opět nutné vytáhnout psychologii. Od marketingu, reverzního inženýringu přes sociální inženýring, kde jsem se setkal s hypnotickými fenomény, mne hypnóza po čase začala zajímat více a čím více jsem pronikal do „tajů“, tím větší bylo nutkání a touha vědět a poznat ještě víc ... Při mých cestách, ať už pracovních nebo dovolenkových, jsem se rád setkával a setkávám s místními hypnotizéry, terapeuty, léčitely, šamany ... pak člověk zjistí, že tzv. hypnózu dělají i šamani a přírodní lidé někde na „okraji“ společnosti tak úchvatně a fenomenálně snad tisíce let … A ač bych někdy rád zastával jeden jediný směr nebo pohled (pro některé ten jeden správný) – nemohu, mám prostě rád pestrost a v rozdílných kulturách, směrech a i hypnotických učeních, spatřuji onu dokonalost v možnostech propojení a využití nejmocnějších potenciálů při své hypnotické praxi, která zahrnuje uznání a certifikaci ve čtyřech světových hypnoterapeutických asociací napříč kontinenty.

Názory a hodnocení

Alex 4. 3. 2021
 

Více než 5 let řešení a hledání... S Petrem proti tomu 5 týdnů které mi otevřeli oči a nakopli zpět do života. Nyní po více než roce musím napsat i sem a poděkovat!

Marika Daňková Podolská 12. 2. 2020
 

Mé první setkání s Petrem byla náhoda.Pokud tedy člověk na náhody věří.Spíše má bolavá a unavená duše volala tak urputně o pomoc,bez mého vědomí,až se mi jí dostalo právě v onom náhodém setkání.Setkání s pro mě cizím člověkem,který však už jen pouhým pohledem,podáním ruky ve mně vzbuzoval klid a úlevu,což bylo něco,co jsem roky necítila.Osud mi od dětství naděloval a nakládal na bedra a přinášel takové životní situace,které se pak naakumulovaly v takové intenzitě,že jsem se sama v sobě ocitla na samém dně svých sil.Bolest a slzy se staly nedílnou součástí mých dní a já uvízla v začarovaném kruhu těch nejtemnějších a nejbolestivějších pocitech,které jen člověk může vnímat a cítit.Nenacházela jsem smysl svého života a mnohdy mě I opouštěla síla v něm být.Petr mi nabídl svou pomoc a v ten okamžik se mi změnil život.Každé naše sezení ve mně zavíralo dveře za bolestí a otevíralo ty,o kterých jsem si myslela,že pro mě ani neexistují.Díky Petrovi jsem krůček po krůčku nacházela nejen sílu žit,ale začala život cítit.Cítit. jeho vůni,vidět jeho krásné barvy,které se mi do té doby zůžily jen na černou či šedou.Najednou jsem se mohla z hluboka nadechnout.Můj život nabral nový směr,stal se barevnou duhou,světem tisíce vůní a plnym těch krásných zapomenutých pocitů.Petr mi pomohl najít znovu samu sebe.On sám říka,že jeho zásluha to není a že já jsem ten,komu mám děkovat.Je příliš skromný.Jen jemu patří můj velký dík za to,že věnoval čas neznámému člověku - mně.Za to,že mě vrátil zpět do života a tak mi dal ten největší dar,který kdo z nás může dostat.Jak už tady někdo napsal...NIKDY NEZAPOMENU.Díky Petrovi teď žiji a jsem šťastná.Jemu patří obrovský dík nejen za mě,ale I mou dceru,které pomohl neskutečně a tak nejen mně,ale I jí a jejímu 3 letému synovi dal druhou šanci na šťastnější život a budoucnost.Za mě je Petr neskutečným darem a já jsem vděčná osudu a jemu samotnému,že se mi ho a mé dceři dostalo.

LD 4. 11. 2019
 

Děkujeme za podporu, otevření našich očí a pochopení citů a nás samotných. Moc nám Petr před více než rokem pomohl při řešení našeho vztahu. Ostatní i v poradně nám doporučili rozvod.. Petr nám ukázal cestu, otevřel nám oči a žádný rozvod nebyl třeba :) DOPORUČUJEME A DĚKUJEME!!!!! L a D.

Jana 18. 2. 2019
 

Hezky to napsal pan Karel. Mě během pár sezení dokázal vysekat z totálně pro mě tenkrát težké a neřešitelné situace. Byla jsem na práškách a nemohla ani pracovat. Po 2 letech neúspěšného zoufalství s tím něco dělat mi tento muž doslova rozsvítil můj život a život mé rodiny! Děkujeme!!!!

Karel 28. 12. 2018
 

Naprosto úžasně nabitý člověk pozitivní energií. Příjemný a nohama na zemi. Vyzkoušel jsem před tím od psychiatrů, psychologů přes všechny možné léčitele, bylinky snad vše.. Tento pán mi pomohl a změnil život a já mu děkuju! Nikdy nezapomenu na první setkání a pak ten jeho pohled a nenápadný a přesto tak silný úsměv se slovy které nikdy nezapomenu ... nevěřil jsem, ale měl pravdu! Ta změna je pro mne úžasná. Dekuji vám Petře!


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Pardubického kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím