Marcela Strážnická

Marcela Strážnická

100 %
Kpt. Jaroše 1055 Kadaň 43201
marcela@odyssee.cz
+420731177842
http://www.odyssee.cz/

Názory a hodnocení

Marcela Strážnická 5. 9. 2022
 

Omlouvám se všem mým příznivcům, mým klientům, mým přátelům., kteří mne znají...tyto poslední dvě recenze (a nepochybně další budou následovat), znamenají osobní pomstu a nenávistný útok dotyčné osoby v souvislosti se situací, kterou jsem nezavinila.

Marcela Strážnická

Veronika Malecká 5. 9. 2022
 

Dávejte si na tuto ženu pozor. Zničila mi také život, také odvedla mého otce od rodiny a vůbec jí to nepřijde blbé. Propaguje na svých stránkách jak dokáže srovnat vztahy, ale ty naše dokonale rozložila. Pokud chce někdo rozložit rodinu, tak to jí doporučuji, protože to umí dokonale. Jinak si opravdu na ní dávejte pozor.

Lukáš Bertone 31. 8. 2022
 

Tato žena mi zničila život, odvedla od mé rodiny mého otce a snaží se nás okrást, jestli mohu doporučit dávejte si na ni pozor

Věra 13. 6. 2019
 

Ráda bych poděkovala Marcelce za to, že mi pomohla procesem Hojnosti přivést do mého života nemalé změny k lepšímu.....s nadhledem a v pohodě se mi daří řešit problémy, zvýšil se počet objednávek v práci, postupně se zlepšuje i zdraví.....Smekám klobouk před člověkem s takovými znalostmi a schopnostmi, který umí pomoci druhým. Velký dík, Marcelko :o)

Romana 7. 6. 2019
 

U Marcelky jsem absolvovala terapii Cesta (Brandon Bays), ve které mě provedla procesem Hojnosti. Byl to velmi dojemný a hluboký zážitek, na který nikdy nezapomenu. Nejprve mě svým krásným hlasem provedla krátkou meditací, v níž jsem se zcela uvolnila a dovolila své vnitřní moudrosti dovést mě až ke kořenům svých problémů. Marcelka mi byla výbornou průvodkyní a společně jsme si během asi 5 hodin posvítily na negativní programy a přesvědčení, která jsem si v průběhu života nastřádala a která pak negativně ovlivňovala můj život. Po této terapii cítím ve svém životě svobodu, mění se mi vzorce chování, reakce v různých situacích, dokážu mnohem lépe komunikovat o svých potřebách, mění se vztahy, cítím velkou důvěru v sebe a v Život, cítím vděčnost....

Jsem nesmírně vděčná Marcelce za její práci a s čistým a otevřeným srdcem jí můžu doporučit všem, kteří cítí, že potřebují v životě nějakou změnu.

Jana 14. 4. 2019
 

Dobrý den všem lidem dobré vůle :-)

Metoda terapie ,kterou s pečlivostí provádí p. Marcelka Strážnická je opravdu cesta, jak si vytvořit kvalitnější zdraví, život a vztahy.

Mnohokrát děkuji za vše, co pro mne udělala. Její citlivý přístup, péči a umění doporučuji všem, kteří nejste spokojeni se svým zdravím a životem všeobecně. S pozdravem Jana - Praha 9


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Ústeckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím