Marcela Strážnická

Marcela Strážnická

100 %
Kpt. Jaroše 1055 Kadaň 43201
marcela@odyssee.cz
+420731177842
http://www.odyssee.cz/

Názory a hodnocení

Věra 13. 6. 2019
 

Ráda bych poděkovala Marcelce za to, že mi pomohla procesem Hojnosti přivést do mého života nemalé změny k lepšímu.....s nadhledem a v pohodě se mi daří řešit problémy, zvýšil se počet objednávek v práci, postupně se zlepšuje i zdraví.....Smekám klobouk před člověkem s takovými znalostmi a schopnostmi, který umí pomoci druhým. Velký dík, Marcelko :o)

Romana 7. 6. 2019
 

U Marcelky jsem absolvovala terapii Cesta (Brandon Bays), ve které mě provedla procesem Hojnosti. Byl to velmi dojemný a hluboký zážitek, na který nikdy nezapomenu. Nejprve mě svým krásným hlasem provedla krátkou meditací, v níž jsem se zcela uvolnila a dovolila své vnitřní moudrosti dovést mě až ke kořenům svých problémů. Marcelka mi byla výbornou průvodkyní a společně jsme si během asi 5 hodin posvítily na negativní programy a přesvědčení, která jsem si v průběhu života nastřádala a která pak negativně ovlivňovala můj život. Po této terapii cítím ve svém životě svobodu, mění se mi vzorce chování, reakce v různých situacích, dokážu mnohem lépe komunikovat o svých potřebách, mění se vztahy, cítím velkou důvěru v sebe a v Život, cítím vděčnost....

Jsem nesmírně vděčná Marcelce za její práci a s čistým a otevřeným srdcem jí můžu doporučit všem, kteří cítí, že potřebují v životě nějakou změnu.

Jana 14. 4. 2019
 

Dobrý den všem lidem dobré vůle :-)

Metoda terapie ,kterou s pečlivostí provádí p. Marcelka Strážnická je opravdu cesta, jak si vytvořit kvalitnější zdraví, život a vztahy.

Mnohokrát děkuji za vše, co pro mne udělala. Její citlivý přístup, péči a umění doporučuji všem, kteří nejste spokojeni se svým zdravím a životem všeobecně. S pozdravem Jana - Praha 9


velmi dobré


dobré


neutrální


slabé


velmi slabé


Podobní terapeuté z Ústeckého kraje

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím